olympionici13770409_1205334612845181_92249500899692501_n

Pripravili sme si pre Vás rozpis vystúpení slovenských reprezentantov na olympiáde v Riu, aby ste nezabudli ani na jedno zápolenie našich olympionikov. Ako prví sa predstavia už v piatok lukostrelci Boris Baláž a Alexandra Longová v kvalifkácii pre nasadenie do hlavnej súťaže, naše želiezko v ohni v horskej cyklistike Peter Sagan bude počas záverečného dňa olympiády v poradí posledným Slovákom na štarte akýchkoľvek pretekov. Dovedna sa v Brazílii predstaví 51 Slovákov, pričom zasiahnu do boja v 14 športových odvetviach.alexlongova

Piatok (5. august)

LUKOSTREĽBA

kvalifikácia pre nasadenie

Muži: 14:00, Boris Baláž

Ženy: 18:00, Alexandra Longová

Anna+Karolina+Schmiedlova+2015+French+Open+ISwBgF7yQ25l

Sobota (6. august)

CESTNÁ CYKLISTIKA

Preteky mužov s hromadným štartom (14:30, Patrik Tybor)

 

PLÁVANIE

Rozplavby

Muži:

400 m polohové preteky (18:02, Richard Nagy)

100 m prsia (19:40, Tomáš Klobučník)

Ženy:

100 m motýlik (18:28, Katarína Listopadová)

Finálový blok

Muži:

400 m polohové preteky F (3:00 v nedeľu ráno, Richard Nagy?)

100 m prsia SF (4:08 v nedeľu ráno, Tomáš Klobučník?)

Ženy:

100 m motýlik SF (3:14 v nedeľu ráno, Katarína Listopadová?)

 

STOLNÝ TENIS

Ženy:

predkolo dvojhry (14:00, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

1. kolo dvojhry (16:15 a 19:30, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

2. kolo dvojhry (1:30 v nedeľu ráno, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

Muži:

predkolo dvojhry (14:45, Wang Jang?)

1. kolo dvojhry (21:00 a 0:00 v nedeľu ráno, Wang Jang?)

 

STREĽBA

Muži:

vzduchová pištoľ 60

(kvalifikácia 18:00, finále 20:30, Pavol Kopp, Juraj Tužinský)

 

TENIS

1. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien

(15:45, Igor Zelenay?, Andrej Martin?, Anna Karolína Schmiedlová?)

Katarina+Listopadova+Maria+Lenk+Swimming+Trophy+5eqYvg9xTy8lNedeľa (7. august)

PLÁVANIE

rozplavby

Ženy:

100 m znak (18:02, Katarína Listopadová)

Finálový blok

Muži:

100 m prsia F (3:47 v pondelok ráno, Tomáš Klobučník?)

Ženy:

100 m motýlik F (3:00, Katarína Listopadová?)

100 m znak SF (4:12, Katarína Listopadová?)

 

STOLNÝ TENIS

Muži:

2. kolo dvojhry (15:00 a 19:30, Wang Jang?)

3. kolo dvojhry (1.00 v pondelok ráno, Wang Jang?)

Ženy:

2. kolo dvojhry (14.00 a 18.30, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

3. kolo dvojhry (23.00, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

 

STREĽBA

Muži:

trap (1. časť kvalifikácie 14:30, Erik Varga, Marián Kovačócy)

 

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia žien (3. sled 19:30, Barbora Mokošová)

 

TENIS

1. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien

(15:45, Igor Zelenay?, Andrej Martin?, Anna Karolína Schmiedlová?)

 

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C1 a K1 mužov 

C1 mužov (17:30 a 19:30, Matej Beňuš), K1 mužov (18:20 a 20:20, Jakub Grigar)

Erik+Varga+Shooting+Day+6+Baku+2015+1st+European+gqYxTNZbU75l

Pondelok (8. august)

LUKOSTREĽBA

1. kolo a 2. kolo eliminácie

(14:00 a 20:00, Alexandra Longová, Boris Baláž)

 

PLÁVANIE

Ženy:

100 m znak F (3:25 v utorok ráno, Katarína Listopadová?)

 

STOLNÝ TENIS

Muži:

3. kolo dvojhry (17:00, Wang Jang?)

4. kolo dvojhry (22:00 a 2:30, Wang Jang?)

Ženy:

3. kolo dvojhry (15:00, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

4. kolo dvojhry (21:00 a 1:30 v utorok ráno, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

 

STREĽBA

Muži:

trap (2. časť kvalifikácie 14:30, finále 20:00, Erik Varga, Marián Kovačócy)

 

TENIS

2. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien

(15:45, Igor Zelenay?, Andrej Martin?, Anna Karolína Schmiedlová?)

 

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C2 mužov (17:30 a 19:20, Ladislav a Peter Škantárovci)

K1 žien (18:10 a 20:00, Jana Dukátová)

Matej+Benus+International+Canoe+Slalom+Aquece+CPi0L6jBjV3l

Utorok 9. (august)

LUKOSTREĽBA

1. kolo a 2. kolo eliminácie

(14:00 a 20:00, Alexandra Longová, Boris Baláž)

 

STOLNÝ TENIS

Muži:

štvrťfinále dvojhry (21:00 a 1:30 v stredu ráno, Wang Jang?)

Ženy:

štvrťfinále dvojhry (15:00, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

 

TENIS

2. kolo dvojhry mužov, 3. kolo dvojhry žien, štvrťfinále štvorhry mužov, 2. kolo a štvrťfinále štvorhry žien

(15:45, Igor Zelenay?, Andrej Martin?, Anna Karolína Schmiedlová?)

 

VODNÝ SLALOM

semifinále C1 mužov (18:30, Matej Beňuš?)

finále C1 mužov (20:10, Matej Beňuš?)

Boris+Balaz+2014+Summer+Youth+Olympic+Games+o-wI7Jhl7WPl

Streda 10. (august)

LUKOSTREĽBA

1. kolo a 2. kolo eliminácie

(14:00 a 20:00, Alexandra Longová, Boris Baláž)

 

STOLNÝ TENIS

Ženy:

semifinále dvojhry (15:00, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

o bronz dvojhry (1:30 vo štvrtok ráno, Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

finále dvojhry (2:30 , Barbora Balážová?, Eva Ódorová?)

 

STREĽBA

Muži:

ľubovoľná pištoľ 60

(kvalifikácia 14:00, finále 17:00, Juraj Tužinský, Pavol Kopp)

 

TENIS

3. kolo dvojhry mužov, štvrťfinále dvojhry žien, semifinále štvorhry mužov, štvrťfinále štvorhry žien, 1. kolo miešanej štvorhry

(15:45, Igor Zelenay?, Andrej Martin?, Anna Karolína Schmiedlová?)

 

VODNÝ SLALOM

semifinále K1 mužov (18:30, Jakub Grigar?)

finále K1 mužov (20:15, Jakub Grigar?)

P-20151221-00201_NewsŠtvrtok (11. august)

LUKOSTREĽBA

Ženy:

osemfinále (14:00, Alexandra Longová?)

štvrťfinále (20:00, Alexandra Longová?)

semifinále (20:55, Alexandra Longová?)

o bronz (21:26, Alexandra Longová?)

finále (21.44, Alexandra Longová?)

 

STOLNÝ TENIS

Muži:

semifinále dvojhry (15.00, Wang Jang?)

o bronz dvojhry (1.30 vo štvrtok ráno, Wang Jang?)

finále dvojhry (2.30 vo štvrtok ráno, Wang Jang?)

 

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále viacboja žien

(21:00, Barbora Mokošová?)

 

TENIS

štvrťfinále dvojhry mužov, miešanej štvorhry, semifinále dvojhry žien, štvorhry žien

(17:00, Andrej Martin?, Igor Zelenay?, Karolína Schmiedlová?)

 

VODNÝ SLALOM

Muži:

semifinále C2 (17:30, Ladislav a Peter Škantárovci?)

finále C2 (19.15, Ladislav a Peter Škantárovci?)

Ženy:

semifinále K1 (18:15, Jana Dukátová?)

finále K1 žien (20:00, Jana Dukátová?)

Danka+Bartekova+Shooting+Day+8+Baku+2015+1st+r5Lvc-Bm5Exl

Piatok (12. august)

ATLETIKA

Muži:

800 m rozbehy (15:10, Jozef Repčík)

20 km chôdza (19:30, Anton Kučmín)

Ženy:

kladivo kvalifikácia A-skupina (1:40, Martina Hrašnová)

kladivo kvalifikácia B-skupina (3:10, Martina Hrašnová)

 

LUKOSTREĽBA

Muži:

osemfinále (14:00, Boris Baláž?)

štvrťfinále (20:00, Boris Baláž?)

semifinále (20:55, Boris Baláž?)

o bronz (21:26, Boris Baláž?)

finále (2144, Boris Baláž?)

 

PLÁVANIE

Muži:

1500 m voľným spôsobom (18:40, Richard Nagy)

 

STREĽBA

Ženy:

skeet (kvalifikácia 14:00, finále 20:00, Danka Barteková)

 

TENIS

semifinále dvojhry mužov, finále a zápas o bronz štvorhry mužov

(17:00, Igor Zelenay?, Andrej Martin?)

ivetaputalova13566953_10153530178576831_185533568877647100_n

Foto: Pavol Uhrin/www.fotosport.sk

SOBOTA (13. august)

ATLETIKA

Muži:

800 m – semifinále (3:05 v nedeľu ráno, Jozef Repčík?)

Ženy:

trojskok – kvalifikácia (14:40, Dana Velďáková)

400 m – rozbehy (16:00, Iveta Putalová)

 

PLÁVANIE

1500 m voľným spôsobom F (3:07 v nedeľu ráno, Richard Nagy?)

 

TENIS

zápasy o bronz – dvojhra žien, dvojhra mužov, štvorhra žien, finále – štvorhra žien

(17:00, Andrej Martin?, Anna Karolína Schmiedlová?)

Jana+Labathova+Synchronised+Swimming+16th+kh0TMA2SSV1l

Nedeľa (14. august)

ATLETIKA

Muži:

skok do výšky – kvalifikácia (1:30 v pondelok ráno, Matúš Bubeník)

Ženy:

maratón (14:30, Katarína Berešová)

400 m – semifinále (1:35 v pondelok ráno, Iveta Putalová?)

trojskok – finále (1:55 v pondelok ráno, Dana Velďáková?)

 

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná technická zostava dvojíc (16:00, Jana Labáthová, Nada Daabousová)

 

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

preskok žien (19:44, Barbora Mokošová?)

bradlá žien (21:14, Barbora Mokošová?)

 

TENIS

finále – miešaná štvorhra, dvojhra žien, dvojhra mužov

(17:00, Andrej Martin?, Anna Karolína Schmiedlová?)

martinkucera13600366_10153535792066831_2905501697209844225_n

Foto: Pavol Uhrin/www.fotosport.sk

Pondelok (15. august)

ATLETIKA

Muži:

400 m cez prekážky – rozbehy (16:30, Martin Kučera)

800 m – finále (3:25, Jozef Repčík?),

Ženy:

kladivo – finále (15:40, Martina Hrašnová?)

400 m – finále (3:45, Iveta Putalová?)

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

Muži:

1000 m: K1 (rozjazdy 15:14, semifinále 16:22, Peter Gelle)

C1 (rozjazdy 14:08, semifinále 15:38, Vincent Farkas)

Ženy:

200 m: K1 (rozjazdy 14:45, semifinále 16:07, Martina Kohlová)

 

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná voľná zostava dvojíc (16:00, Jana Labáthová, Nada Daabousová)

 

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

kladina žien (20:42, Barbora Mokošová?)

 

richardnagytop

Foto: SPF/Peter Sukeník

Utorok (16. august)

ATLETIKA

Muži:

výška – finále (1:30, Matúš Bubeník?)

400 m  cez prekážky – semifinále (2:35, Martin Kučera?)

Ženy

diaľka – kvalifikácia (2:05, Jana Velďáková)

 

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE

10 km mužov (13:00, Richard Nagy)

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

Muži:

1000 m: K1 (B-finále 15:12, A-finále 15:20, Peter Gelle?)

C1 (B-finále 14:08, A-finále 14:16, Vincent Farkas?)

Ženy:

200 m: K1 (B-finále 14:47, A-finále 14:54, Martina Kohlová?)

 

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

finále dvojíc (19:00, Jana Labáthová, Naďa Daabousová?)

 

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

prostné žien (19:45, Barbora Mokošová?)

 

VZPIERANIE

B-skupina mužov nad 105 kg (20:30, Ondrej Kružel)

 

marcellomnicky13627215_10153539357421831_8869222551774398317_n

Foto: Pavol Uhrin/www.fotosport.sk

Streda (17. august)

ATLETIKA

Muži:

kladivo – kvalifikácia A-skupina (14:40, Marcel Lomnický)

kladivo – kvalifikácia B-skupina (16:05, Marcel Lomnický)

Ženy:

800 m – rozbehy (15:55, Lucia Hrivnák Klocová)

skok do diaľky – finále (2:15, Jana Velďáková?)

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

Muži:

1000 m: K2 (rozjazdy 14:08, semifinále 15:20, Erik Vlček, Juraj Tarr)

Ženy:

500 m: K1 (rozjazdy 14:58, semifinále 15:55, Martina Kohlová)

Richard+Varga+Triathlon+Day+2+Baku+2015+1st+v7bi82nEGYHl

Štvrtok(18. august)

ATLETIKA

Muži:

400 m cez prekážky – finále (17:00, Martin Kučera?)

Ženy:

800 m – semifinále (2:15, Lucia Hrivnák Klocová)

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži:

1000 m: K2 (finále 14:00, Erik Vlček, Juraj Tarr?)

Ženy:

500 m: K1 (B-finále 14:56, A-finále 15:03, Martina Kohlová?)

 

TRIATLON

Muži:

(16:00, Richard Varga)

Matej+Toth+15th+IAAF+World+Athletics+Championships+N0gdB5NI3qxlPiatok (19. august)

ATLETIKA

Muži:

50 km chôdza (13:00, Matej Tóth, Martin Tišťan, Dušan Majdán)

kladivo – finále (2:05, Marcel Lomnický?)

Ženy:

20 km chôdza (19:30, Mária Gáliková, Mária Czaková)

50 km chôdza (13:00, Matej Tóth, Martin Tišťan, Dušan Majdán)

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

Muži:

1000 m: K4

(rozjazdy 14:59, semifinále 15:44, Erik Vlček, Juraj Tarr, Denis Myšák, Tibor Linka)

k4slovensko

Sobota (20. august)

ATLETIKA

Ženy:

800 m – finále (2:15, Lucia Hrivnák Klocová?)

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

Muži:

1000 m: K4

(finále 14:57, Erik Vlček, Juraj Tarr, Denis Myšák, Tibor Linka?)

Peter+Sagan+UCI+Road+World+Championships+Day+ZbYRYsZLlXMlNedeľa (21. august)

HORSKÁ CYKLISTIKA

Muži:

cross country (17:30, Peter Sagan)

 

Autor: Martin Horváth

 
 

0 Komentárov

Môžete pridať prvý komentár.

Pridať komentár